Chovatelská stanice Německého Boxera

Cid

Cideček je moc krásný žíhaný pejsek s četnými, velice pěknými a efektními bílými znaky a velkou bílou náprsenkou.

- Cideček je prostě zlatíčko. Moc milé, šikovné a pohodvé zvíře. Moc rád se mazlí, dokáže dobře odpočívat, užít si dobré jídlo i přízeň lidí ve svém okolí. Když má náladu, hraje si rád, když ne, rozhodně se nenechá rušit ostatními ze svého odpočinku. A když ho sestřička Cloe hodně naštve, dokáže si ji pěkně srovnat... Přirozeně šikovný pejsek. Rozhodně se neprojevuje dominantně, narozdíl od některých brášků, což jistě usnadní jeho budoucí výcvik, pro který má svou zvědavostí, aktivností a hravostí jistě všechny předpoklady. Moc milý pejsek, co zbožňuje lidskou společnost, rád se mazlí a má zdravý temperament.

- svým vzhledem každého upoutá, má velice krásné bílé znaky a výrazné tmavé žíhání. Nejspíše nebude mohutným psem, ale také více "atletického" typu, jako Cedriček, ale to samozřejmě uvidíme časem...

 

 

Cideček u nás zůstal nejdéle, ale i on si našel své majitele, společnost mu dělá skupinka maltézáčků, mezi nimiž se, podle zaslaných fotek a zpráv, velice dobře zabydlel a snad se mu líbí i Praha... :-))

 I na Cidečka jsme se byli podívat, když jsme rozváželi rodokmeny. Moc mu to sluší, roste z něho moc pěkný pejsek a je vidět, že se mu jeho páneček věnuje i při výcviku, neboť byl docela dobře "ovladatelný". Také jsme dostali aktuální zprávu, že Cideček úspěšně absolvoval svod dorostu a moc se líbil. Cidečku, moc  gratulujeme tobě i tvým pánečkům! Cideček již absolvoval i první účasti na výstavách, naposledy se sešel ve výstavním kruhu s bráškou Cagem a bylo z toho krásné V2 s velkou gratulací od nás!

A nyní jako aktualita další skvělá zpráva o Cidečkovi- výsledky RTG vyšetření, kdy SA 1, HD 0/0, ED 0/0- nádhera!!!

Fotogalerie: Cid

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode