Chovatelská stanice Německého Boxera

Caos

Caos (neboli Cao "Kakao") je krásný sytě žíhaný pejsek s malým  množstvím bílých zanků, zdá se velmi podobný svému otci Primovi.

- náš "druhý gladiátor", silný, velice aktivní a vitální pejsek, jedno z prvních štěňátek, co začalo nadšeně chodi i běhat. Velice rád zlobí a pošťuchuje ostatní sourozence a trochu zkouší, kterým by mohl "šéfovat". Rád se prosazuje. Velice zvědavý, zvídavý, zdravě temperamentní pejsek se zájmem o vše nové, do čehož se vrhá s nadšením a nenechá se odradit prvním neúspěchem. Moc šikovný pejsek. Jeho povaha se zdá velmi vhodná pro výcvik, kde tuto paletu vlastností jeho budoucí majitel jistě rád využije.

- Stran exteriéru také velice nadějný pejsek s krásnou velikou hlavou a velice krásné a efektní husté žíhání.

 

 

Caoska jsme odvezli do zahraničí- bydlí u skvělých a milých mladých hudebníků ve Vídni a co nevidět se bude stěhovat do Alp! Podle zpráv, které máme, se mu daří moc dobře, roste z něho veliký a silný pes a svými majiteli je nehorázně zbožňován...

Podle aktuálních zpráv je Caosek již přestěhovaný, sice jsme ho "naživo" neviděli, ale podle zpráv je to silný, neohrožený a krásný pan pes.

Aktuální fotky k prohlédnutí  zde.

Fotogalerie: Caos

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode