Chovatelská stanice Německého Boxera

Cage

Cage  je skutečně nádherný žíhaný pejsek, z žíhaných štěňátek "nejsvětlejší"  a  velice krásné žíhání, má efektní bílé znaky.

- je to takový malý obřík, tzv. náš "první gladiátor". Mohutný pejsek, největší štěňátko a mezi ostatními sourozenci přirozeně budící respekt. Povahově se zdá zatím jako klidný, vyrovnaný a sebevědomý pes. Ač by si to mohl klidně dovolit, stejně se nehrne do šarvátek nebo konfliktů. On to zkrátka nemá za potřebí... Nekníká, nevyje, ale v poslední době, když na to přijde, si umí na ostatní sourozence pěkně hlasitě zaštěkat, hlavně na bášku Caose, se kterým tak trochu soupeří o postavení nejvíce vůdčího štěněte... Zkrátka je to "Pan PES".

- co se týče exteriéru, tak podle nás velice velice nadějné zvíře, veliký, velmi krásně zbarvený pejsek s mohutnou hlavou. Prostě krasavec :)), velice podobný svým předkům- "dědečkovi" Da Vincimu Moraviabox i "pradědečkovi" Benitovi del Colle dell´Infinito... Zkrátka pejsek s obrovským potenciálem a výbornými předpoklady. Velmi vhodný pro majitele, který by s ním jezdil na výstavy a cvičil na zkoušky z výkonu...

 

Cagík nás opustil jako jedno z posledních štěňátek, našel domov u Bedřicha s Eliškou a získal zkušeného staršího kamaráda Baccouška :-) O jeho další osud se rozhodně bát nemusíme, protože víme, že v Hornicích našel to nejlepší útočiště, jaké si mohl přát!

Mladý Cagík začal pod vedením svého pánečka (a pod pozorným dohledem staršího brášky Bacca) s výcvikem a absolvoval již i první výstavní zkušenost. Výcvik, jak se zdá, se mu líbí a moc ho baví, což je dobře, na výstavě dostal zatím velmi pěkné hodnocení... Tak uvidíme, jak tento pejsek bude ve svém dalším snažení úspěšný :-)

Více o Cagíkovi na: www.bacco.estranky.cz a některé fotografie i na www.nasikluci.cz

Fotogalerie: Cage

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode