Chovatelská stanice Německého Boxera

Collete 

11.8. 2010 - 23.1.2011

Colletka je jemná, žíhaná fenečka s četnými bílými znaky. Nejmenší štěňátko z vrhu, kterému jsme na začátku museli věnovat starostlivou péči, aby dohnala své sourozence na váze. Nyní už je to šikovné zvířátko, které se ostatním ve všem hravě vyrovná.

- zatím se zdá, že to bude jemná fenečka, klidné a pohodové  zvířátko, z našich "děvčat" ta nejméně dominantní. Ale i ona se samozřejmě velice živě zajímá o dění ve svém okolí a výborně a soustředěně zvládá včechny nové úkoly jako jídlo z misky, běhání s ostatními sourozenci  a tahání o první hračky i výpravy po našem obývacím pokoji a zahradě. A navíc musím napsat, že je nesmírně chytrá a věci jí stačí ukázat jednou a vše si pamatuje (někdy bohužel)- například jako první pochopila, kudy ven z ohrádky a nejednou se sama procházela po obývacím pokoji a ostatní jen koukali, jak se jí to podařilo. Zkrátka malá boxerka, jak má být...

- co se týče exteriéru, také velice nadějné zvíře se souměrnými býlími znaky, hustým krásným žíháním... Rozhodně má všechny předpoklady stát se velkou krasavicí.

 

No Colletka se má krásně! Bydlí u své mladé paničky v Brně, má za kamarádka buldočka Harmonka a užívá si spousty hraček, procházek a dokonce se svou paničkou chodí i pracovat! A samozřejmě spí i v posteli :-))

Dne 23.1. 2011 mladičká Colletka Benji Box navždy odešla z tohoto světa. Její maličké tělíčko nedokázalo vzdorovat akutnímu zánětlivému onemocnění.

Fotogalerie: Collete

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode