Chovatelská stanice Německého Boxera

Krytí v chovatelské stanici Benjibox!!!

09.06.2010 23:00

Oznamujeme všem, které to zajímá, že bylo provedeno nakrytí  naší  fenky Annalise Benji Box a pokud bylo úspěšné, v což velmi doufáme, tak bychom C-štěňátka mohli očekávat v polovině srpna!!!

Za budoucího otce našich "Céček" byl po dlouhém a pečlivém vybírání zvolen Primo del Colle dell`Infinito (delcolledellinfinito.it/zg_primo.htm), za kterým jsme se s Annuškou rozjeli do Transylvánské Oradey v Rumunsku. (Jsem zvědavá, co se nám narodí a jaké budou mít naše štěňátka zoubky :)) ).

Přijeli jsme opravdu v ten pravý okamžik, neboť oba mladí psi v sobě našli ihned velké "zalíbení" a spojení trvalo celkem 45 minut!!  Annalise byla velice šikovná a vše krásně zvládla.

Mnoho díků posílám panu Florinu Mihai STOBORAN za laskavost , ochotu  a velice vstřícný a přátelský přístup.

Jak celé krytí dopadlo, zatím ještě nevíme. Definitivní odpověď nám dá teprve ultrazvuk za 4 týdny... Ale jistě budeme na stránkách co nejdříve informovat!

A po tomto zásadním životním kroku si musela Annalise odpočinout, zrelaxovat a pochutnat na čerstvém rybím masíčku na dovolené v Norsku, kam s námi a Bairou a Baccem odjela hned 2. den po návratu z Rumunska...

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode