Chovatelská stanice Německého Boxera

 

Cloe z Němečanky

- Veteránšampion ČR

Narozena 10.08.2003 v chovatelské stanici Z Němečanky
Číslo zápisu: CMKU/BOX/9185/03
Tetovací číslo: 3349

Otec: Inter.ch., CHamp.B, CHamp.Lux Ugolino v.d. Hazenberg
LOSH 781129 výborný HD-frei AD,IPO1
ZTP zlatá bíle znaky

Matka: Ell Orion chov
CMKU/BOX/7525/00
Výborná Spond.0
ZCH 6 žíhaná

 

 Výsledky z výstav: CAC , r.CAC , vždy s hodnocením výborná splněno po výstavní stránce na titul česky šampion bohužel bez pracovní zkoušky.

Mezinárodní, Národní: 2x CAC, 3x res- CAC

       Třída veteránů: 3x V1, BOV - nejlepší veterán!!! Český Veterán šampion !!!

 Zkoušky: Chovnost: známka 6

 SA: 3

 Majitel: Jiří Beneš

 

Cloe z Němečanky je zakladatelkou a matkou naší chovatelské stanice. Vždycky říkám, že takhle úžasné, skromné, trpělivé a pohodové zvíře už mít nikdy nebudeme. Odchovala velice starosltivě 2 vrhy štěňátek, bravurně zvládla 2 velice těžké porody "jakoby nic" a byla prvotřídní trpělivou matkou. Řadu let byla uznávaným vůdcem naší smečky, což si získala naprosto přirozeným respektem. Cloe je velice inteligentní, poslušná a rozumná fenka, která nám rozumí snad "na půl slova". Nyní sama usoudila, že její stáří a zdravotní neduhy už nedovolují neustálé spory o 1. místo mezi ostatními fenami, atak s naprostou samozřejmostí tuto úlohu přenechala své dceři Annalise. Nyní si v klidu užívá důchodového věku, dostaku spánku na co nejměkčím pelíšku (však si ho také naše babička zaslouží), moc ráda se vyhřívá na zahradě, kde spokojeně pozoruje dovádějící ostatní fenky, ale když dostane chuť si pohrát, tak zapomene i na to, že jí bolí záda a honí se s ostatními za míčkem. (Míček je pro naši Cloe takřka srdeční záležitost...). A když se večer přijde přitulit a člověk ji drbe za ušima, je to ta nejspokojenější boxerka :-). Ale v okamžiku, když se Cloe dostane na cvičák a slyší práskání bičem a zvuk obran, není lidská síla, která by jí dokázala jedno kolo odepřít... V ten okamžik naše veteránka omládne o 5 let a předvádí výkony hodné jejích dcer a vnučky a nejednoho figuranta nechá na pochybách: Tohle že je ta stará fena?

Naše babička je zkrátka a jednosuše úžasná fena. Taková druhá prostě není a nikdy nebude :-)). Jen doufám, že si u nás užije ještě dalších několik spokojených let.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode